BW Hideaway Portmore Jamaica
| Gratis WiFi Gratis WiFi på værelserne | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning | Aktiviteter Dart |
| Mad/Drikke Bar/ Lounge område | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
BW Hideaway Portmore Jamaica, som ligger 2 km fra Bayside, har Wi-Fi på værelserne. Caymanas Park Center Field er mindre end 2,1 km væk.
Hotellet er et fantastisk sted at bo på grund af bekvem placering i Portmore. Du kan komme til Fort Charles om få minutter i bil.
Gæsterne kan slappe af og spise en snack i have bar.
- Lokale seværdigheder
- Beached Boat3,4 km
- Fort James4,7 km
- Rodney's Lookout3,7 km
- The Arms/Rodney Lookout2 km
- Port Henderson2 km
- Loose Cannon Boat Charters and Tours Limited4,7 km
- Greater Portmore Open Bible Church3,6 km
- Greater Portmore Baptist Church3 km
- Sunken Pirate City4,6 km
- Apostles Battery2,8 km
- Lufthavne
- Kingston Norman Manley Lufthavn31 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- Sikkerhedspengeskab
- Privat ind-/ udtjekning
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr ikke tilladt
- Vagtservice
- Kun voksne
- Omklædningsrum
- Valutaveksling
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
- Nøglekortadgang
Måltider og drinks
- Fælles køkken
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Snackbar
- Bar/ Lounge område
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Dart
Services
- Husholdning
- Biludlejning
- Vaskeri
- Velkomstdrink
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i et BW Hideaway Portmore Jamaica hotel?
Kunder bør tjekke ud fra et BW Hideaway Portmore Jamaica hotel ved 03:00. - ❓
Kan jeg bruge internettet gratis på det BW Hideaway Portmore Jamaica hotel?
Ja, gæsterne på det BW Hideaway Portmore Jamaica hotel har adgang til Wi-Fi på værelserne gratis. - ❓
Hvad er afbestillingspolitikken, der tilbydes i BW Hideaway Portmore Jamaica hotel?
BW Hideaway Portmore Jamaica hotel giver gratis afbestilling. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen.